Ako pridať článok a foto

1.krok
Vyplňte náš krátky dotazník ohľadom základných informácií o ceste.

2.krok
K dotazníku pripojte text rozdelený na niekoľko častí (po dňoch, podľa jednotlivých navštívených miest...). Nezabudnite napísať aj pár viet na úvod, ktoré by vystihli obsah celého článku. V texte napíšte podrobnejší plán cesty, vaše postrehy, kde sa zastaviť, čo sa oplatí vidieť, čo si oplatí kúpiť, kde sa dá dobre (v najlepšom prípade aj lacno) najesť, ubytovať sa. Odporučiť, čo si treba vziať na cestu...a čokoľvek, čo vás napadne a považujete to za dôležité.

3.krok
Na email clanky@hocikam.sk nám pošlite niekoľko fotiek. (Množstvo je na vás, čím viac, tým lepšie:) Môžete, ale nemusíte si ku každej časti vybrať jedno ilustračné foto. (ak si nevyberiete, vyberieme my :). Naše heslo: Radšej 100krát vidieť ako raz si o tom prečítať. Ak ste so sebou na ceste mali aj GPS, tak nám súradnice cesty(formát .gpx alebo .kml) spolu s fotkami zašlite na mail. Ak podobné zariadenie nemáte môžete vyznačiť vašu trasu pomocou google.maps alebo pri cestách an bicykloch cez bikemap.net

4.krok
Tento krok je už na nás. Text spracujeme (v prípade nejakých nejasností vás kontaktujeme ale vyhradzujeme si právo na menšie redakčné úpravy) a vyvesíme ho na stránku pod vaším menom, poprípade spolu s odkazom na vašu stránku.

Module 'QuerySheetModule' not exist.